Το διήγημα του Αλέξανδρου Παπαδιαμάντη, ''Γυνή πλέουσα'', σε σκηνοθεσία Αρκαδίας Ψάλτη, ταξιδεύει στα Καρδάμυλα.
Κουνούπι αδέσμευτη ενημέρωση
Ειδήσεις
|
Το Εκπολιτιστικό Σωματείο Καλλιμασιάς «Η Πρόοδος», σας προσκαλεί στη μουσικοθεατρική παράσταση αφιέρωμα στο Ρεμπέτικο τραγούδι και στην ιστορία του, με τίτλο «Κάτσε ν’ ακούσεις μια πενιά, πιες κι ένα ποτηράκι», την Πέμπτη 25 Ιουλίου 2024 στις 21:00 στον αύλειο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Καλλιμασιάς. |
>> Γράφει ο Παντελής Στεφάνου |
>> Ανακοίνωση της ΔΕΥΑΧ |
Ο Παγχιακός Σύλλογος ΑμεΑ ανακοινώνει με χαρά ότι και αυτή την χρονιά θα υλοποιήσει Κατασκηνωτικό πρόγραμμα για τα άτομα με αναπηρία, στο Μάναγρο της Βολισσού, την περίοδο από 18 έως 28 Αυγούστου. |
>> Του Κώστα Αναγνώστου |
Μοναδικές επισκέψεις: 1,756,007
Από :7 Φεβρουάριος, 2012
- 3595396 εμφανίσεις